Descriere
Scribe Peretelampe
Proiectat de Studio Finna, parte din colecția Scribe, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Mat antik alamăbelagt jern, fabricat manual în China, de către E14.
Caracteristici principale
- Colecția Scribe — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: A 31 cm × H 40 cm
- Material premium: Mat antik alamăbelagt jern
- Se livrează neasamblat
- Greutate: 1 kg
Specificații tehnice
| Adâncime | 31 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 1 kg |
| Material / Tapițerie | Mat antik alamăbelagt jern |
| Producător | E14 |
| Țara de origine | China |
| Asamblare | Se livrează neasamblat |
| Cod produs (SKU) | 20-134-02_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 5702410502734 |
| Categorie | Corpuri de iluminat |
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică REMS | piele | Negru mat | 9W, LED
Pret redusDe la 1.035 lei




















