Descriere
Eida măsuță de cafea i lemn - round
Proiectat de Martin Lauritsen, parte din colecția Eida, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat, susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Bosnien și Hercegovina, de către Aage Østergaard Møbelindustri A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Eida — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 90 cm × A 90 cm × H 32 cm
- Material premium: Stejar uleiat
- Se livrează neasamblat
- Greutate: 42 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 90 cm |
| Adâncime | 90 cm |
| Înălțime | 32 cm |
| Greutate | 42 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | Aage Østergaard Møbelindustri A/S |
| Țara de origine | Bosnien și Hercegovina |
| Asamblare | Se livrează neasamblat |
| Cod produs (SKU) | 03-139-15_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 5548476 |
| Categorie | Mobilă living |
























