Descriere
Graceful Măsuță de cafea 60 x 60, H42 cm
Proiectat de Michael H. Nielsen, parte din colecția Graceful, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Kroatien, de către BJELIN POŽEGA d.d..
Caracteristici principale
- Colecția Graceful — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 63,90 cm × A 63,90 cm × H 42 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv
- Picioare skal monteres
- Greutate: 11 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 63,90 cm |
| Adâncime | 63,90 cm |
| Înălțime | 42 cm |
| Greutate | 11 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | BJELIN POŽEGA d.d. |
| Țara de origine | Kroatien |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 03-114-50_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 3532857 |
| Categorie | Mobilă living |
























