Descriere
Latch Măsuță de cafea 150 x 130 cm
Proiectat de Dazingfeelsgood, parte din colecția Latch, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Kroatien, de către BJELIN POŽEGA d.d..
Caracteristici principale
- Colecția Latch — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 129,50 cm × A 150 cm × H 39 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv
- Picioare skal monteres
- Greutate: 47 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 129,50 cm |
| Adâncime | 150 cm |
| Înălțime | 39 cm |
| Greutate | 47 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | BJELIN POŽEGA d.d. |
| Țara de origine | Kroatien |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 03-110-30_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 4921989 |
| Categorie | Mobilă living |
























