Descriere
Mix Măsuță de cafea Ø46 cm
Proiectat de Studio Gud, parte din colecția Mix, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
susținut de picioare din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Bosnien și Hercegovina, de către Aage Østergaard Møbelindustri A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Mix — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 45 cm × H 48 cm
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 11,50 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 48 cm |
| Greutate | 11,50 kg |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | Aage Østergaard Møbelindustri A/S |
| Țara de origine | Bosnien și Hercegovina |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 03-097-01_10840890 |
| Cod de bare (EAN) | 1128677 |
| Categorie | Mobilă living |
























