Descriere
Ronya Masă de Dining 220 x 90 cm
Proiectat de Studio Nooi, parte din colecția Ronya, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Polen, de către PBJ Polen.
Caracteristici principale
- Colecția Ronya — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: A 90 cm × H 75 cm
- Picioare skal monteres
- Greutate: 57 kg
Specificații tehnice
| Adâncime | 90 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Greutate | 57 kg |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | PBJ Polen |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 03-135-10_00004 |
| Cod de bare (EAN) | 4171613 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























