Descriere
Eida de exteriormăsuță de cafea - round
Proiectat de Martin Lauritsen, parte din colecția Eida Outdoor, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
susținut de picioare din Beige marmură, fabricat manual în Tyrkiet, de către Aage Østergaard Møbelindustri A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Eida Outdoor — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 90 cm × A 90 cm × H 2 cm
- Se livrează neasamblat
- Greutate: 35,50 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 90 cm |
| Adâncime | 90 cm |
| Înălțime | 2 cm |
| Greutate | 35,50 kg |
| Picioare / Bază | Beige marmură |
| Producător | Aage Østergaard Møbelindustri A/S |
| Țara de origine | Tyrkiet |
| Asamblare | Se livrează neasamblat |
| Cod produs (SKU) | 03-139-25_00004 |
| Cod de bare (EAN) | 5555823 |
| Categorie | Colecția Restaurant |
























