Descriere
Seed Înaltbord 160 x 70 cm
Proiectat de Hans Thyge & Co, parte din colecția Seed, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Danmark, de către SANYEI SCANDINAVIA A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Seed — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 160 cm × A 70 cm × H 105 cm
- Asamblare necesar
- Greutate: 38,50 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 160 cm |
| Adâncime | 70 cm |
| Înălțime | 105 cm |
| Greutate | 38,50 kg |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | SANYEI SCANDINAVIA A/S |
| Țara de origine | Danmark |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 03-327-15_00003 |
| Cod de bare (EAN) | 4620901 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























