Descriere
Move Mic
Proiectat de Allan Nøddebo, parte din colecția Move, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
susținut de picioare din Lăcuit negru oțel, fabricat manual în Slovenien, de către SANYEI SCANDINAVIA A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Move — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 60 cm × A 60 cm × H 40 cm
- Picioare skal monteres
- Greutate: 6,85 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 6,85 kg |
| Picioare / Bază | Lăcuit negru oțel |
| Producător | SANYEI SCANDINAVIA A/S |
| Țara de origine | Slovenien |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 03-064-05_6368210 |
| Cod de bare (EAN) | 455554 |
| Categorie | Mobilă living |
























