Descriere
Arke havesofa modul colț 115 x 95 cm - stânga
Proiectat de Studio Nooi, parte din colecția Arke Outdoor, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Brezza - Material de exterior, Nisipiu, fabricat manual în Estland, de către Softcom OU.
Caracteristici principale
- Colecția Arke Outdoor — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 117 cm × A 97 cm × H 71,50 cm
- Material premium: Brezza - Material de exterior, Nisipiu
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 21,62 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 117 cm |
| Adâncime | 97 cm |
| Înălțime | 71,50 cm |
| Înălțime șezut | 43 cm |
| Adâncime șezut | 63 cm |
| Greutate | 21,62 kg |
| Material / Tapițerie | Brezza - Material de exterior, Nisipiu |
| Producător | Softcom OU |
| Țara de origine | Estland |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 01-014-06_00037 |
| Cod de bare (EAN) | 5707413 |
| Categorie | Canapele |
























