Descriere
Angle Mare Curbat Modul colț 90 - dreapta
Proiectat de Says Who, parte din colecția Angle, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Negru polypropylen, fabricat manual în Estland, de către Softcom OU.
Caracteristici principale
- Colecția Angle — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 198 cm × A 108 cm × H 67 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Picioare skal monteres
- Greutate: 57 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 198 cm |
| Adâncime | 108 cm |
| Înălțime | 67 cm |
| Înălțime șezut | 41 cm |
| Greutate | 57 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Negru polypropylen |
| Producător | Softcom OU |
| Țara de origine | Estland |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 01-245-61_00129 |
| Cod de bare (EAN) | 5505181 |
| Categorie | Canapele |
























