Descriere
Núvol modul colț combinat - dreapta
Proiectat de Ramón Esteve, parte din colecția Núvol, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, fabricat manual în Litauen, de către Actona Lithuania.
Caracteristici principale
- Colecția Núvol — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 109 cm × A 109 cm × H 73 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Picioare skal monteres
- Greutate: 33 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 109 cm |
| Adâncime | 109 cm |
| Înălțime | 73 cm |
| Înălțime șezut | 41,50 cm |
| Adâncime șezut | 71 cm |
| Greutate | 33 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Producător | Actona Lithuania |
| Țara de origine | Litauen |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 01-082-11_00096 |
| Cod de bare (EAN) | 5648525 |
| Categorie | Canapele |
























