Descriere
Avelou Modul Spătar Mic
Proiectat de Ferriani Sbolgi, parte din colecția Avelou, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, fabricat manual în Polen, de către Fabryka Mebli Benix.
Caracteristici principale
- Colecția Avelou — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 90 cm × A 101 cm × H 74 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 27 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 90 cm |
| Adâncime | 101 cm |
| Înălțime | 74 cm |
| Înălțime șezut | 42 cm |
| Adâncime șezut | 63 cm |
| Greutate | 27 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Producător | Fabryka Mebli Benix |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 01-167-05_00093 |
| Cod de bare (EAN) | 5446325 |
| Categorie | Canapele |
























