Descriere
Case Hifi Large - Metal sokkel - 48 cm
Proiectat de OOOJA, parte din colecția Case, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
susținut de picioare din Alblakeret oțel, fabricat manual în Litauen, de către HMS Furniture Group.
Caracteristici principale
- Colecția Case — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 133,50 cm × A 48 cm × H 17,50 cm
- Leveres samlet
- Greutate: 7 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 133,50 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Înălțime | 17,50 cm |
| Greutate | 7 kg |
| Picioare / Bază | Alblakeret oțel |
| Producător | HMS Furniture Group |
| Țara de origine | Litauen |
| Asamblare | Leveres samlet |
| Cod produs (SKU) | 12-056-14_50 |
| Cod de bare (EAN) | 904882 |
| Categorie | Depozitare |
























