Descriere
Case HiFi Modul – Mellem, 48 cm
Proiectat de OOOJA, parte din colecția Case, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat, Furnir, fabricat manual în Danmark, de către HMS Furniture Group.
Caracteristici principale
- Colecția Case — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 101,50 cm × A 48 cm × H 35 cm
- Material premium: Stejar uleiat, Furnir
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 28 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 101,50 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Greutate | 28 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat, Furnir |
| Producător | HMS Furniture Group |
| Țara de origine | Danmark |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 04-007-41_7335068 |
| Cod de bare (EAN) | 823848 |
| Categorie | Depozitare |
























