Descriere
Case Hifi mediu - Metal sokkel - 35 cm
Proiectat de OOOJA, parte din colecția Case, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
susținut de picioare din Lăcuit negru oțel, fabricat manual în Litauen, de către HMS Furniture Group.
Caracteristici principale
- Colecția Case — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 100 cm × A 34 cm × H 17,50 cm
- Leveres samlet
- Greutate: 5 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 34 cm |
| Înălțime | 17,50 cm |
| Greutate | 5 kg |
| Picioare / Bază | Lăcuit negru oțel |
| Producător | HMS Furniture Group |
| Țara de origine | Litauen |
| Asamblare | Leveres samlet |
| Cod produs (SKU) | 12-056-15_3 |
| Cod de bare (EAN) | 1317232 |
| Categorie | Depozitare |
























