Descriere
Noora Modul – open-end dreapta 100 x 204 cm
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Noora, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Slovakiet, de către Lind Mobler Slovakia s.r.o..
Caracteristici principale
- Colecția Noora — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 100 cm × A 204 cm × H 80 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 67 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 204 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Înălțime șezut | 43 cm |
| Greutate | 67 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | Lind Mobler Slovakia s.r.o. |
| Țara de origine | Slovakiet |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 01-068-97_00319 |
| Cod de bare (EAN) | 5199987 |
| Categorie | Canapele |
























