Descriere
Vala spejl - square
Proiectat de Martin Lauritsen, parte din colecția Vala, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
fabricat manual în China, de către SANYEI SCANDINAVIA A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Vala — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 90 cm × A 4,40 cm × H 90 cm
- Greutate: 17,93 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 90 cm |
| Adâncime | 4,40 cm |
| Înălțime | 90 cm |
| Greutate | 17,93 kg |
| Producător | SANYEI SCANDINAVIA A/S |
| Țara de origine | China |
| Cod produs (SKU) | 24-965-01_00003 |
| Cod de bare (EAN) | 4911079 |
| Categorie | Decorațiuni perete |
























