Descriere
Balloon Lustră - bell
Proiectat de Meike Harde, parte din colecția Balloon, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
fabricat manual în China, de către Ecru.
Caracteristici principale
- Colecția Balloon — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 47 cm × H 40 cm
- Greutate: 1,50 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 47 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 1,50 kg |
| Producător | Ecru |
| Țara de origine | China |
| Cod produs (SKU) | 20-142-02_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 5702410571228 |
| Categorie | Corpuri de iluminat |
























