Descriere
Orb Lustră
Proiectat de 365° North, parte din colecția Orb, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Mat antik alamăbelagt jern, fabricat manual în China, de către E14.
Caracteristici principale
- Colecția Orb — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 115 cm × H 35,70 cm
- Material premium: Mat antik alamăbelagt jern
- Greutate: 3,80 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 115 cm |
| Înălțime | 35,70 cm |
| Greutate | 3,80 kg |
| Material / Tapițerie | Mat antik alamăbelagt jern |
| Producător | E14 |
| Țara de origine | China |
| Cod produs (SKU) | 20-116-03_8305164 |
| Cod de bare (EAN) | 5702410282964 |
| Categorie | Corpuri de iluminat |
























