Descriere
Graceful Connection Placă suplimentară 1 buc.
Proiectat de Michael H. Nielsen, parte din colecția Graceful, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Kroatien, de către BJELIN POŽEGA d.d..
Caracteristici principale
- Colecția Graceful — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 130 cm × A 70 cm × H 3 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv
- Asamblare necesar
- Greutate: 22,50 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 130 cm |
| Adâncime | 70 cm |
| Înălțime | 3 cm |
| Greutate | 22,50 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | BJELIN POŽEGA d.d. |
| Țara de origine | Kroatien |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 03-114-18_2467152 |
| Cod de bare (EAN) | 1915461 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























