Descriere
Nord Placă suplimentară
Proiectat de Glismand & Rüdiger, parte din colecția Nord, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Slovenien, de către SANYEI SCANDINAVIA A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Nord — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 100 cm × A 50 cm × H 2,60 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 13 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Înălțime | 2,60 cm |
| Greutate | 13 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | SANYEI SCANDINAVIA A/S |
| Țara de origine | Slovenien |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 03-033-75_6816336 |
| Cod de bare (EAN) | 2223645 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























