Descriere
Cosima Puf 75 x 105 cm
Proiectat de kaschkasch, parte din colecția Cosima, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, fabricat manual în Estland, de către Softcom OU.
Caracteristici principale
- Colecția Cosima — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 105 cm × A 75 cm × H 40 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 15 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 105 cm |
| Adâncime | 75 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Înălțime șezut | 40 cm |
| Greutate | 15 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Producător | Softcom OU |
| Țara de origine | Estland |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 02-054-10_00160 |
| Cod de bare (EAN) | 5123022 |
| Categorie | Canapele |
























