Descriere
Sepia Puf 70 cm
Proiectat de Glismand & Rüdiger, parte din colecția Sepia, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Stejar uleiat, Furnir, fabricat manual în Estland, de către Softcom OU.
Caracteristici principale
- Colecția Sepia — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 73 cm × A 73 cm × H 40 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 19 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 73 cm |
| Adâncime | 73 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Înălțime șezut | 40 cm |
| Greutate | 19 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Furnir |
| Producător | Softcom OU |
| Țara de origine | Estland |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 02-057-01_00498 |
| Cod de bare (EAN) | 4810359 |
| Categorie | Canapele |
























