Descriere
Sora puf 95 x 95 cm
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Sora, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Negru polypropylen, fabricat manual în Slovakiet, de către Lind Mobler Slovakia s.r.o..
Caracteristici principale
- Colecția Sora — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 95 cm × A 95 cm × H 36 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 21 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 95 cm |
| Adâncime | 95 cm |
| Înălțime | 36 cm |
| Greutate | 21 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Negru polypropylen |
| Producător | Lind Mobler Slovakia s.r.o. |
| Țara de origine | Slovakiet |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 02-185-01_00096 |
| Cod de bare (EAN) | 5607573 |
| Categorie | Mobilă living |
























