Descriere
Kari Rafturi 2 buc.
Proiectat de Michael H. Nielsen, parte din colecția Kari, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat, Furnir, fabricat manual în Polen, de către HMS Furniture Group.
Caracteristici principale
- Colecția Kari — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: A 24,70 cm × H 6,40 cm
- Material premium: Stejar uleiat, Furnir
- Asamblare necesar
- Greutate: 6,92 kg
Specificații tehnice
| Adâncime | 24,70 cm |
| Înălțime | 6,40 cm |
| Greutate | 6,92 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat, Furnir |
| Producător | HMS Furniture Group |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 04-155-21_00009 |
| Cod de bare (EAN) | 5387524 |
| Categorie | Depozitare |
























