Descriere
Seed Înaltstol H66 cm – Picioare de poly/lemn
Proiectat de Hans Thyge & Co, parte din colecția Seed, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Gri polypropylen, susținut de picioare din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Polen, de către FurnMaster FM3 Sp z o.o.
Caracteristici principale
- Colecția Seed — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 43 cm × A 42,10 cm × H 91,50 cm
- Material premium: Gri polypropylen
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 5,20 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 43 cm |
| Adâncime | 42,10 cm |
| Înălțime | 91,50 cm |
| Înălțime șezut | 65 cm |
| Adâncime șezut | 42,50 cm |
| Greutate | 5,20 kg |
| Material / Tapițerie | Gri polypropylen |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | FurnMaster FM3 Sp z o.o |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 02-327-85_00008 |
| Cod de bare (EAN) | 4596693 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























