Descriere
Seed Scaun cu Brațe & 5-Stjernet Fod m. Hjul - Tapițat
Proiectat de Hans Thyge & Co, parte din colecția Seed, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Memory - Bouclé și tekstur, Dark beige, susținut de picioare din Lăcuit gri oțel, fabricat manual în Polen, de către FurnMaster FM3 Sp z o.o.
Caracteristici principale
- Colecția Seed — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 62,50 cm × A 62,50 cm × H 84 cm
- Material premium: Memory - Bouclé și tekstur, Dark beige
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 13,70 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 62,50 cm |
| Adâncime | 62,50 cm |
| Înălțime | 84 cm |
| Înălțime șezut | 45 cm |
| Adâncime șezut | 45 cm |
| Greutate | 13,70 kg |
| Material / Tapițerie | Memory - Bouclé și tekstur, Dark beige |
| Picioare / Bază | Lăcuit gri oțel |
| Producător | FurnMaster FM3 Sp z o.o |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 02-327-60_00208 |
| Cod de bare (EAN) | 3358844 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























