Descriere
Merge Scaun Tapițat de Dining
Proiectat de Studio Nooi, parte din colecția Merge, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat, susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Danmark, de către Hammel Furniture A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Merge — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 48 cm × A 47,80 cm × H 75,50 cm
- Material premium: Stejar uleiat
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 5,55 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 48 cm |
| Adâncime | 47,80 cm |
| Înălțime | 75,50 cm |
| Înălțime șezut | 47 cm |
| Adâncime șezut | 43,50 cm |
| Greutate | 5,55 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | Hammel Furniture A/S |
| Țara de origine | Danmark |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 02-119-05_00157 |
| Cod de bare (EAN) | 4616297 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























