Descriere
Reflection Lustră
Proiectat de Asger Risborg Jakobsen, parte din colecția Reflection, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Negru, fabricat manual în Polen, de către Nordmet Sp z o.o..
Caracteristici principale
- Colecția Reflection — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 40 cm × H 36,30 cm
- Material premium: Negru
- Greutate: 1,30 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 36,30 cm |
| Greutate | 1,30 kg |
| Material / Tapițerie | Negru |
| Producător | Nordmet Sp z o.o. |
| Țara de origine | Polen |
| Cod produs (SKU) | 20-129-01_5447739 |
| Cod de bare (EAN) | 5908224771001 |
| Categorie | Corpuri de iluminat |
























