Descriere
Cosh Taburet
Proiectat de Kateryna Sokolova, parte din colecția Cosh, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Polen, de către Kebe A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Cosh — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 67 cm × A 62 cm × H 39,50 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Greutate: 7,55 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 67 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Înălțime | 39,50 cm |
| Greutate | 7,55 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | Kebe A/S |
| Țara de origine | Polen |
| Cod produs (SKU) | 02-131-15_00495 |
| Cod de bare (EAN) | 3399783 |
| Categorie | Mobilă living |
























