Descriere
Ripon Taburet
Proiectat de Studio Nooi, parte din colecția Ripon, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Lăcuit gri oțel, fabricat manual în Litauen, de către Actona Lithuania.
Caracteristici principale
- Colecția Ripon — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 50 cm × A 50 cm × H 41 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 7 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 50 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Înălțime | 41 cm |
| Greutate | 7 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Lăcuit gri oțel |
| Producător | Actona Lithuania |
| Țara de origine | Litauen |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 02-288-02_00164 |
| Cod de bare (EAN) | 5267069 |
| Categorie | Mobilă living |
























