Descriere
Canapea Fave crom
Numele „Fave” este un omagiu adus anilor '80, servind drept legatura cu inspiratia de design a canapelei, reinterpretata insa contemporan. Forma canapelei este eleganta si intuitiva, cu un cadru conectat printr-un sezut si un spatar.
Caracteristici
- Aspect elegant si lustruit, cu referinte la anii '80. „Fave” este disponibil ca scaun, canapea si taburet. Fabricat in Polonia.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Fave |
| Categorie | Fotolii lounge |
| Designer | Kristian Sofus Hansen and Tommy Hyldahl |
| Culoare cadru | Crom |
| Material | Chrome |
| Tapiterie | One Mariosirtori, Giada Giada 09/1 |
| Descriere materiale | Cadru din lemn masiv si placaj cu spuma taiata si cadru metalic |
| Latime | 132 cm |
| Inaltime | 72 cm |
| Adancime | 92 cm |
| Inaltime sezut | 42 cm |
| Greutate neta | 34 kg |
| Greutate bruta | 36 kg |
| Tara de origine | PL |
| Cod HS | 94017100 |
| Timp productie | 6-8 saptamani |
| EAN | 4255844702009 |
| Cod produs | W1FAV14068CHMECRGIGI091 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare


NORR11
NORR11 scaun Mammoth tapitat | stejar FSC | Stejar afumat deschis | 89x87xh104 cm
Pret redus19.800 lei


NORR11
NORR11 fotoliu lounge Hippo | stejar FSC | Stejar afumat inchis | 71x81xh73 cm
Pret redus14.200 lei


NORR11
NORR11 fotoliu lounge Hippo full tapitat | integral tapitat | 71x81xh73 cm
Pret redus14.200 lei


















