Descriere
Fotoliu lounge Man
Seria Man este realizata cu detalii minime si o expresie curata. Cadrul este din otel, cu perne tapitate. Combina daybed-ul, fotoliul lounge si canapelele pentru o zona de relaxare sofisticata.
Caracteristici
- Cadru din inox imbracat in panza Canvas armata. Pernele sunt tapitate in piele sau tesaturi si umplute cu un miez de spuma acoperit cu puf fin. Modern si distinctiv. Cadrul din inox este fabricat in Danemarca, iar tapiteria in Polonia.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Man |
| Categorie | Fotolii lounge |
| Designer | Knut Bendik Humlevik / Rune Krøjgaard |
| Culoare cadru | None |
| Material | Stainless Steel |
| Tapiterie | Dunes Anthracite 21003 |
| Descriere materiale | Cadru din otel inoxidabil, cu panza ranforsata. Perne detasabile |
| Latime | 67 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Adancime | 74 cm |
| Inaltime sezut | 37 cm |
| Greutate neta | 23 kg |
| Greutate bruta | 25 kg |
| Tara de origine | PL |
| Cod HS | 94017100 |
| Timp productie | 10-12 saptamani |
| EAN | 4251501604556 |
| Cod produs | W1MAN14008STAINOVL21003 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare


NORR11
NORR11 scaun Mammoth tapitat | stejar FSC | Stejar afumat deschis | 89x87xh104 cm
Pret redus19.800 lei


NORR11
NORR11 fotoliu lounge Hippo | stejar FSC | Stejar afumat inchis | 71x81xh73 cm
Pret redus14.200 lei


NORR11
NORR11 fotoliu lounge Hippo full tapitat | integral tapitat | 71x81xh73 cm
Pret redus14.200 lei


















