Descriere
Masa laterala Fin
Masa laterala Fin este conceputa sa se potriveasca in cat mai multe tipuri de interior. Fin este alcatuita dintr-un blat cu margini rotunjite, doua picioare cilindrice si un picior in forma de aripioara, totul din stejar masiv.
Caracteristici
- Design curat. Blat si picioare din stejar masiv. Conceput sa se potriveasca perfect cu scaunele Mammoth, Elephant si Samurai. Amprenta redusa.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Fin |
| Categorie | Mese laterale |
| Designer | Kristian Sofus Hansen and Tommy Hyldahl |
| Culoare cadru | Negru |
| Material | Stejar certificat FSC |
| Descriere materiale | Made of solid oak |
| Inaltime | 40 cm |
| Diametru | 40 cm |
| Greutate neta | 2.5 kg |
| Greutate bruta | 3.3 kg |
| Tara de origine | LV |
| Cod HS | 94036010 |
| Timp productie | 8-10 saptamani |
| Quickship | Da |
| EAN | 4251501634485 |
| Cod produs | W3FIN31031FSCOBLNO00000 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare

IXIA
Masă dining rotundă | Lemn de mango și Marmură | Alb/Natural | Design Luxos Contemporan 120x120x76 cm
Pret redus6.683 lei
Pret normal11.678 lei


IXIA
Masă Dining Ixia, Dreptunghiulară, Blat Ceramic cu Aspect Marmură Alb-Maronie și MDF, 180 x 90 x 75 cm
Pret redus5.708 lei
Pret normal9.931 lei


IXIA
Ixia Masă Dining Extensibilă , Maro, MDF și Fier, Stil Modern, 160(200) x 90 x 76 cm
Pret redus3.142 lei
Pret normal5.468 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 120 x 120 x 76 cm
Pret redus7.837 lei
Pret normal13.637 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 115 x 115 x 76 cm
Pret redus6.732 lei
Pret normal11.714 lei


IXIA
Ixia Măsuță de Cafea , Rotundă, Aspect Microciment Tile, Ø 80 x 38.5 cm
Pret redus1.913 lei
Pret normal3.329 lei












