Descriere
Masa de cafea Gear patrata 100 cm
Masa Gear patrata are un blat patrat, sustinut de trei picioare cilindrice. Cele trei picioare sunt pozitionate diferit, facand masa interesanta din orice unghi si permitand jocuri captivante de umbre cand lumina trece printre ele. Fiecare masa este turnata dintr-o singura bucata, dintr-un amestec usor de beton si oxid de magneziu. Masa Gear este lucrata manual printr-un proces de productie in 9 etape, dovada a maiestriei artizanale. In etapele finale, fiecare masa este pictata manual, devenind o piesa unica.
Caracteristici
- Suprafata poate fi usor neregulata, iar culoarea poate varia datorita texturii unice. Realizat din beton si oxid de magneziu, trece printr-un proces de productie in 9 etape, dovada a maiestriei artizanale. Fabricat in China.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Gear |
| Categorie | Mese laterale |
| Designer | Kristian Sofus Hansen and Tommy Hyldahl |
| Culoare cadru | Chalk |
| Material | Magnesium Oxide |
| Descriere materiale | Made from a blend of concrete and magnesium oxide Pads for table legs included |
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 39 cm |
| Adancime | 100 cm |
| Greutate neta | 46 kg |
| Greutate bruta | 57 kg |
| Tara de origine | CN |
| Cod HS | 94038900 |
| Timp productie | Stoc curent |
| Quickship | Da |
| EAN | 4251501672142 |
| Cod produs | W3GEA31386MGOXCHALNO00000 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare

IXIA
Masă dining rotundă | Lemn de mango și Marmură | Alb/Natural | Design Luxos Contemporan 120x120x76 cm
Pret redus6.683 lei
Pret normal11.678 lei


IXIA
Masă Dining Ixia, Dreptunghiulară, Blat Ceramic cu Aspect Marmură Alb-Maronie și MDF, 180 x 90 x 75 cm
Pret redus5.708 lei
Pret normal9.931 lei


IXIA
Ixia Masă Dining Extensibilă , Maro, MDF și Fier, Stil Modern, 160(200) x 90 x 76 cm
Pret redus3.142 lei
Pret normal5.468 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 120 x 120 x 76 cm
Pret redus7.837 lei
Pret normal13.637 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 115 x 115 x 76 cm
Pret redus6.732 lei
Pret normal11.714 lei


IXIA
Ixia Măsuță de Cafea , Rotundă, Aspect Microciment Tile, Ø 80 x 38.5 cm
Pret redus1.913 lei
Pret normal3.329 lei













