Descriere
Fotoliu lounge Hippo | exterior
Profilul caracteristic din lemn al fotoliului lounge Hippo | exterior este realizat din mahon sapele, asigurand durabilitate si rezistenta la intemperii. Versiunea outdoor vine in doua variante de tapiterie Savane certificata OEKO TEX, de la Sunbrella, conceputa pentru a combina cel mai inalt nivel de design si performanta pentru uz exterior.
Caracteristici
- Frasin termotratat certificat FSC. Disponibil in 2 tesaturi Sunbrella Savane. Fabricat in Polonia.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Hippo |
| Categorie | Lounge exterior |
| Designer | Kristian Sofus Hansen and Tommy Hyldahl |
| Culoare cadru | None |
| Material | FSC certified thermo ash |
| Tapiterie | Sunbrella Savane Whisper SAV2 J349 140 |
| Descriere materiale | Thermo treated Ash marineplywood outdoor foam |
| Latime | 71 cm |
| Inaltime | 73 cm |
| Adancime | 81 cm |
| Inaltime sezut | 42 cm |
| Adancime sezut | 63 cm |
| Tapiterie spatar Ø | 29 cm |
| Greutate neta | 18 kg |
| Greutate bruta | 20 kg |
| Tara de origine | PL |
| Cod HS | 94016100 |
| Timp productie | 8-10 saptamani |
| Quickship | Da |
| EAN | 4251501665748 |
| Cod produs | W4HIP44176FSCTNOSBSW349 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare


NORR11
NORR11 scaun Mammoth tapitat | stejar FSC | Stejar afumat deschis | 89x87xh104 cm
Pret redus19.800 lei


NORR11
NORR11 fotoliu lounge Hippo | stejar FSC | Stejar afumat inchis | 71x81xh73 cm
Pret redus14.200 lei


NORR11
NORR11 fotoliu lounge Hippo full tapitat | integral tapitat | 71x81xh73 cm
Pret redus14.200 lei


















