Descriere
Lampadar Line Two
Realizat manual, cu o baza din marmura veritabila ce ofera lampii o fundatie solida. Lampadarul are o baza din marmura bruta netratata si o tija din alama care sustine abajurul din aluminiu modelat.
Caracteristici
- Baza din marmura mata netratata, gri sau alba, tija din alama oxidata si abajur din aluminiu modelat in negru, oxidat sau alb. Stabilizat printr-un cablu ce porneste de la baza de marmura pana la varful tijei, adaugand un detaliu decorativ. Lumina blanda. Soclu: E27. Stecher: inclus. Culoare cablu: alb sau negru. Furnizat cu intrerupator dimmer. Fabricat in China.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Line |
| Categorie | Lampi de podea |
| Designer | Knut Bendik Humlevik / Rune Krøjgaard |
| Culoare cadru | Negru |
| Material | Aluminium |
| Tapiterie | EU None |
| Descriere materiale | Tija din alama / alama oxidata. Abajur din aluminiu. Abajur alb / cablu alb. Abajur negru / cablu negru. Abajur oxidat / cablu negru. NEGRU: baza din marmura netratata cu tija de alama oxidata si abajur negru. ALB: baza din marmura alba cu tija de alama lustruita si abajur alb. OXIDAT: baza din marmura netratata cu tija de alama oxidata si abajur oxidat |
| Latime | 95 cm |
| Inaltime | 186 cm |
| Adancime | 37,5 cm |
| Lungime | 95 cm |
| Lungime cablu | 220 cm |
| Greutate neta | 30.2 kg |
| Greutate bruta | 40 kg |
| Tara de origine | CN |
| Cod HS | 94052990 |
| Timp productie | Stoc curent |
| Quickship | Da |
| EAN | 4251501608493 |
| Cod produs | W2LIN22011ALUMBLEU00000 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo lustră rotunda Tamb | bumbac | Negru | 15W
Pret redusDe la 852 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei

Aromas del Campo
Aromas del Campo accesoriu Accesoriu pentru lampa 1038 | oțel | Negru | Ø 15 cm
Pret redusDe la 185 lei

















