Descriere
Scaun NY11 | sezut tapitat
Scaunul NY11 are un cadru lucrat manual din stejar masiv si un sezut din furnir de stejar.
Caracteristici
- Scaun confortabil pentru sufragerie sau spatii de lucru. Un best seller NORR11. Disponibil cu sau fara tapiterie pe sezut. Placi de tapiterie inlocuibile. Fibra vizibila a lemnului accentueaza calitatea materialelor si confera scaunului un aspect natural. Cadru solid din lemn. Certificat L2. Fabricat in Letonia.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | NY11 |
| Categorie | Scaune |
| Designer | Knut Bendik Humlevik / Rune Krøjgaard |
| Culoare cadru | Stejar afumat inchis |
| Material | Stejar certificat FSC |
| Tapiterie | Shade Black 20296 |
| Descriere materiale | FSC certified oak seat upholstered |
| Latime | 45,5 cm |
| Inaltime | 78 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Inaltime sezut | 49 cm |
| Greutate neta | 5.4 kg |
| Greutate bruta | 7.6 kg |
| Tara de origine | LV |
| Cod HS | 94016100 |
| Timp productie | 6-8 saptamani |
| Quickship | Da |
| EAN | 4251501628231 |
| Cod produs | W1NY111008FSCODSLSPB296 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare

IXIA
Masă dining rotundă | Lemn de mango și Marmură | Alb/Natural | Design Luxos Contemporan 120x120x76 cm
Pret redus6.683 lei
Pret normal11.678 lei


Buster + Punch
Buster & Punch Carlig THE HOOK | Alamă | Alamă/Bronz/Oțel | Cu Piuliță Blocarek
Pret redusDe la 150 lei




















