Descriere
Scaun counter NY11 65 cm | fara tapiterie (cu spatar)
Scaunul counter NY11 are un cadru lucrat manual din stejar masiv, un sezut din furnir laminat de stejar si un suport pentru picioare din otel pentru maximum de confort.
Caracteristici
- Disponibil cu sau fara tapiterie pe sezut. Placi de tapiterie inlocuibile. Fibra vizibila a lemnului accentueaza calitatea materialelor si confera scaunului un aspect natural. Cadru solid din lemn. Fabricat in Letonia.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | NY11 |
| Categorie | Scaune bar |
| Designer | Knut Bendik Humlevik / Rune Krøjgaard |
| Culoare cadru | Natural |
| Material | Stejar certificat FSC |
| Descriere materiale | Cadru din stejar masiv certificat FSC, lacuit manual cu lac pe baza de apa. Sezut si spatar din furnir de stejar laminat. Suport picioare din otel. |
| Latime | 45,5 cm |
| Inaltime | 98 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Inaltime sezut | 65 cm |
| Greutate neta | 8 kg |
| Greutate bruta | 10 kg |
| Tara de origine | LV |
| Cod HS | 94016900 |
| Timp productie | 6-8 saptamani |
| EAN | 4251501666660 |
| Cod produs | W1NY112248FSCONANO00000 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare

IXIA
Masă dining rotundă | Lemn de mango și Marmură | Alb/Natural | Design Luxos Contemporan 120x120x76 cm
Pret redus6.683 lei
Pret normal11.678 lei


Buster + Punch
Buster & Punch Carlig THE HOOK | Alamă | Alamă/Bronz/Oțel | Cu Piuliță Blocarek
Pret redusDe la 150 lei




















