Descriere
Lustra Pipe medie
Seria Pipe este o colectie de lustre disponibile in trei dimensiuni. Pipe poate fi atarnata individual, in grupuri sau in linie deasupra unei insule de bucatarie.
Caracteristici
- Bec LED inclus. Rozeta de tavan neinclusa. Poate fi folosita individual sau in grupuri. Lumina calda directionala. Realizata din fier si alama masiva. Cablu: negru sau alb. Stecher: neinclus. Reglare intensitate: nu. LED 1W 220V inclus. Fabricata in China.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Pipe |
| Categorie | Lampi suspendate |
| Designer | Knut Bendik Humlevik / Rune Krøjgaard |
| Culoare cadru | Negru |
| Material | Fier |
| Descriere materiale | Cable is three color pile with silcone cover and textile Pipe is made of powder coated iron Brass version is made of solid brass |
| Latime | 3,5 cm |
| Inaltime | 48 cm |
| Adancime | 3,5 cm |
| Diametru | 3,5 cm |
| Lungime cablu | 180 cm |
| Greutate neta | 0.7 kg |
| Greutate bruta | 0.8 kg |
| Tara de origine | CN |
| Cod HS | 94051990 |
| Timp productie | Stoc curent |
| Quickship | Da |
| EAN | 4251501600213 |
| Cod produs | W2PIP21011IRONBLNO00000 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo lustră rotunda Tamb | bumbac | Negru | 15W
Pret redusDe la 852 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei

Aromas del Campo
Aromas del Campo accesoriu Accesoriu pentru lampa 1038 | oțel | Negru | Ø 15 cm
Pret redusDe la 185 lei

















