Descriere
Masa de cafea Soho Ø 80 cm
Soho este realizata din travertin cu o suprafata naturala plina de mici pori si imperfectiuni. Construita din placi de travertin, masa ramane usoara si simplu de mutat. Suprafata striata a pietrei naturale adauga tactilitate, iar umbrele se joaca pe sentimentul de adancime si caracterul pietrei pe parcursul zilei.
Caracteristici
- Travertinul este o piatra naturala, ceea ce inseamna ca fiecare placa variaza in privinta modelului si a culorii. Travertinul are o suprafata deschisa, asa ca apa lasata pe suprafata o perioada mai lunga poate lasa urme. De aceea, recomandam folosirea unor suporturi pentru obiectele care pot pata. Nu folositi produse de curatare cu acid pe suprafata. Folositi produse special destinate pietrei naturale. Pentru o suprafata mai durabila, se poate aplica un tratament impregnant cu ulei sau produse pentru piatra. Expunerea indelungata in exterior poate duce la schimbari de culoare si pete. In sezonul rece, recomandam acoperirea meselor cu o husa impermeabila sau depozitarea lor in interior.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | SoHo |
| Categorie | Mese laterale |
| Designer | Kristian Sofus Hansen and Tommy Hyldahl |
| Culoare cadru | None |
| Material | Travertine |
| Descriere materiale | Tabletop made of travertine, table base made of travertine slabs with artificial stone core. The surface of the table is polished and untreated; please note that any treatment might change the color of the stone. |
| Inaltime | 35,5 cm |
| Diametru | 80 cm |
| Greutate neta | 49 kg |
| Greutate bruta | 56.8 kg |
| Tara de origine | CN |
| Cod HS | 94038900 |
| Timp productie | Stoc curent |
| Quickship | Da |
| EAN | 4255844707561 |
| Cod produs | W3SOH31333TRAVNONO00000 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare

IXIA
Masă dining rotundă | Lemn de mango și Marmură | Alb/Natural | Design Luxos Contemporan 120x120x76 cm
Pret redus6.683 lei
Pret normal11.678 lei


IXIA
Masă Dining Ixia, Dreptunghiulară, Blat Ceramic cu Aspect Marmură Alb-Maronie și MDF, 180 x 90 x 75 cm
Pret redus5.708 lei
Pret normal9.931 lei


IXIA
Ixia Masă Dining Extensibilă , Maro, MDF și Fier, Stil Modern, 160(200) x 90 x 76 cm
Pret redus3.142 lei
Pret normal5.468 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 120 x 120 x 76 cm
Pret redus7.837 lei
Pret normal13.637 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 115 x 115 x 76 cm
Pret redus6.732 lei
Pret normal11.714 lei


IXIA
Ixia Măsuță de Cafea , Rotundă, Aspect Microciment Tile, Ø 80 x 38.5 cm
Pret redus1.913 lei
Pret normal3.329 lei












