Descriere
Masa de cafea Tilt | sticla
Masa Tilt se joaca cu iluzia echilibrului, parand mereu pe punctul de a se rasturna. Cu un design curat si geometric, Tilt se inspira puternic din estetica indrazneata a anilor '80. S-a investit mult efort in gasirea greutatii si punctului de echilibru potrivit, astfel incat masa sa stea la fel de stabil ca orice piesa traditionala, in ciuda formei sale neconventionale.
Caracteristici
- Utile ca masute de cafea, masute laterale sau socluri. Suprafata poate fi usor neregulata, iar culoarea poate varia datorita texturii unice.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Tilt |
| Categorie | Mese laterale |
| Designer | Kristian Sofus Hansen and Tommy Hyldahl |
| Culoare cadru | Amber |
| Material | Glass |
| Descriere materiale | Mouth blown glass with FSC certified oak base |
| Inaltime | 38,5 cm |
| Diametru | 50 cm |
| Greutate neta | 9 kg |
| Greutate bruta | 11 kg |
| Tara de origine | CN |
| Cod HS | 94038900 |
| Timp productie | Stoc curent |
| Quickship | Da |
| EAN | 4255844715566 |
| Cod produs | W3TIL31034GLSSAMNO00000 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare

IXIA
Masă dining rotundă | Lemn de mango și Marmură | Alb/Natural | Design Luxos Contemporan 120x120x76 cm
Pret redus6.683 lei
Pret normal11.678 lei


IXIA
Masă Dining Ixia, Dreptunghiulară, Blat Ceramic cu Aspect Marmură Alb-Maronie și MDF, 180 x 90 x 75 cm
Pret redus5.708 lei
Pret normal9.931 lei


IXIA
Ixia Masă Dining Extensibilă , Maro, MDF și Fier, Stil Modern, 160(200) x 90 x 76 cm
Pret redus3.142 lei
Pret normal5.468 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 120 x 120 x 76 cm
Pret redus7.837 lei
Pret normal13.637 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 115 x 115 x 76 cm
Pret redus6.732 lei
Pret normal11.714 lei


IXIA
Ixia Măsuță de Cafea , Rotundă, Aspect Microciment Tile, Ø 80 x 38.5 cm
Pret redus1.913 lei
Pret normal3.329 lei













