Descriere
Robin aplică Rania 28 din colecția Rania. Design modern premium, fabricat manual în Spania.
Specificații tehnice
| Material | fier |
| Finisaj | Negru mat, crem |
| Soclu | E27 |
| Putere | - |
| Flux luminos | - |
| Temperatură culoare | - |
| Unghi fascicul | - |
| CRI | - |
| Clasă energetică | A++ |
| Dimensiuni lampă | Lățime: 28 cm, Lungime: 32 cm, Înălțime: 40 cm |
| Ambalaj | 33x33x65 cm, Volum: 0.070785 m³ |
| Protecție IP | IP20 |
| Clasă electrică | Class I |
| Alimentare | 220-240V |
| Certificări | CE,UKCA |
| Utilizare | Interior |
| Fabricat în | Spania |
| Colecție | 2023 |
| Garanție | 5 ani |
| Termen livrare | 2 zile |
SKU: RANIA-I-WAL-28-BLK
EAN: 8435715101834
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică REMS | piele | Negru mat | 9W, LED
Pret redusDe la 1.035 lei



















