Descriere
Robin aplică Rigoberta Indirect 27k Curved din colecția Rigoberta. Design modern premium, fabricat manual în Spania.
Specificații tehnice
| Material | fier, acrilic |
| Finisaj | Alb mat |
| Sursă lumină | LED integrat |
| Putere | 12,4W |
| Flux luminos | 1840Lm |
| Temperatură culoare | 2700K |
| Unghi fascicul | 180° |
| CRI | ≥ 80 |
| Clasă energetică | A++ |
| Dimensiuni lampă | Lățime: 52 cm, Lungime: 12 cm, Înălțime: 34 cm |
| Ambalaj | 55x55x13 cm, Volum: 0.039325 m³ |
| Protecție IP | IP20 |
| Clasă electrică | Class I |
| Alimentare | 220-240V |
| Certificări | CE,UKCA |
| Utilizare | Interior |
| Fabricat în | Spania |
| Colecție | 2024 |
| Garanție | 5 ani |
| Termen livrare | 2 zile |
SKU: RIGO-I-WAL_IND-27K-CURV-9002
EAN: 8435715103814
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică REMS | piele | Negru mat | 9W, LED
Pret redusDe la 1.035 lei



















