Descriere
Robin aplică Rock 9 IP44 din colecția Rock. Design modern premium, fabricat manual în Spania.
Specificații tehnice
| Material | alabastru |
| Finisaj | Negru, alabastru |
| Sursă lumină | LED integrat |
| Putere | 4W |
| Flux luminos | 350Lm |
| Temperatură culoare | 3000K |
| Unghi fascicul | 360° |
| CRI | ≥ 85 |
| Clasă energetică | A++ |
| Dimensiuni lampă | Lățime: 9 cm, Lungime: 7 cm, Înălțime: 9 cm |
| Ambalaj | 22x22x20 cm, Volum: 0.00968 m³ |
| Protecție IP | IP44 |
| Clasă electrică | Class I |
| Alimentare | 220-240V |
| Certificări | CE,UKCA |
| Utilizare | Interior |
| Fabricat în | Spania |
| Colecție | 2023 |
| Garanție | 5 ani |
| Termen livrare | 2 zile |
SKU: ROCK-I-WAL_CEI-IP44-BLK
EAN: 8435715102473
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică REMS | piele | Negru mat | 9W, LED
Pret redusDe la 1.035 lei



















