Descriere
Robin aplică Roi Disc din colecția Roi. Design modern premium, fabricat manual în Spania.
Specificații tehnice
| Material | alamă, sticlă |
| Finisaj | Black base and transparent fum |
| Soclu | G9 |
| Putere | - |
| Flux luminos | - |
| Temperatură culoare | - |
| Unghi fascicul | - |
| CRI | - |
| Clasă energetică | A++ |
| Dimensiuni lampă | Lățime: 15 cm, Lungime: 15 cm, Înălțime: 10 cm |
| Ambalaj | 35x20x13 cm, Volum: 0.0091 m³ |
| Protecție IP | IP20 |
| Clasă electrică | Class I |
| Alimentare | 220-240V |
| Certificări | CE,UKCA |
| Utilizare | Interior |
| Fabricat în | Spania |
| Colecție | 2023 |
| Garanție | 5 ani |
| Termen livrare | 2 zile |
SKU: ROI-I-WAL_CEI-DS-BLKSAMB
EAN: 8435715102725
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică REMS | piele | Negru mat | 9W, LED
Pret redusDe la 1.035 lei



















