Descriere
Robin aplică Roma 120 din colecția Roma. Design modern premium, fabricat manual în Spania.
Specificații tehnice
| Material | fier, aluminiu, sticlă |
| Finisaj | Negru mat |
| Soclu | G9 |
| Putere | - |
| Flux luminos | - |
| Temperatură culoare | - |
| Unghi fascicul | - |
| CRI | - |
| Clasă energetică | A++ |
| Dimensiuni lampă | Lățime: 49 cm, Lungime: 136 cm, Înălțime: 66 cm |
| Ambalaj | 55x35x160 cm, Volum: 0.308 m³ |
| Protecție IP | IP20 |
| Clasă electrică | Class I |
| Alimentare | 220-240V |
| Certificări | CE,UKCA |
| Utilizare | Interior |
| Fabricat în | Spania |
| Colecție | 2024 |
| Garanție | 5 ani |
| Termen livrare | 2 zile |
SKU: ROMA-I-WAL-120-1002
EAN: 8435715104453
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică REMS | piele | Negru mat | 9W, LED
Pret redusDe la 1.035 lei



















