Descriere
Robin lustră Rain din colecția Rain. Design modern premium, fabricat manual în Spania.
Specificații tehnice
| Material | lemn, textil |
| Finisaj | Chesnut wood structure white s |
| Soclu | G9 |
| Putere | - |
| Flux luminos | - |
| Temperatură culoare | - |
| Unghi fascicul | - |
| CRI | - |
| Clasă energetică | A++ |
| Dimensiuni lampă | Lățime: 40 cm, Lungime: 40 cm, Înălțime: 31 cm |
| Ambalaj | 40x40x50 cm, Volum: 0.08 m³ |
| Protecție IP | IP20 |
| Clasă electrică | Class I |
| Alimentare | 220-240V |
| Certificări | CE,UKCA |
| Utilizare | Interior |
| Fabricat în | Spania |
| Colecție | 2023 |
| Garanție | 5 ani |
| Termen livrare | 2 zile |
SKU: RAIN-I-PEN-CHE
EAN: 8435715101681
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo lustră rotunda Tamb | bumbac | Negru | 15W
Pret redusDe la 852 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei

Aromas del Campo
Aromas del Campo accesoriu Accesoriu pentru lampa 1038 | oțel | Negru | Ø 15 cm
Pret redusDe la 185 lei
















