Descriere
Robin lustră Rimini 27K DALI din colecția Rimini. Design modern premium, fabricat manual în Spania.
Specificații tehnice
| Material | fier, cablu textil |
| Finisaj | Terracotta |
| Sursă lumină | LED integrat |
| Putere | 8,5W |
| Flux luminos | 980Lm |
| Temperatură culoare | 2700K |
| Unghi fascicul | 45º |
| CRI | ≥ 90 |
| Clasă energetică | A++ |
| Dimensiuni lampă | Lățime: 8 cm, Lungime: 90 cm, Înălțime: 9 cm |
| Ambalaj | 45x45x95 cm, Volum: 0.192375 m³ |
| Protecție IP | IP20 |
| Clasă electrică | Class I |
| Alimentare | 220-240V |
| Certificări | CE,UKCA |
| Utilizare | Interior |
| Fabricat în | Spania |
| Colecție | 2024 |
| Garanție | 5 ani |
| Termen livrare | 2 zile |
SKU: RIMINI-I-PEN-27K-DALI-3016
EAN: 8435715103692
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo lustră rotunda Tamb | bumbac | Negru | 15W
Pret redusDe la 852 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei

Aromas del Campo
Aromas del Campo accesoriu Accesoriu pentru lampa 1038 | oțel | Negru | Ø 15 cm
Pret redusDe la 185 lei
















